Leisti

„Wizz Air“ plečia veiklą Lietuvoje – Vilniaus oro uoste bus bazuojamas dar vienas „Airbus A320ceo“ orlaivis. Bendrovė iš Vilniaus pasiūlys skrydžius penkiomis naujomis kryptimis: į Birmingamą ir Liverpulį Jungtinėje Karalystėje, Hamburgą Vokietijoje,  Stokholmo Skavsta oro uostą Švedijoje ir Trondheimą Norvegijoje. Skrydžius naujomis kryptimis galima užsisakyti bendrovės svetainėje wizzair.com arba mobiliojoje programėlėje.

Nuo 2011 m. oro linijų bendrovė Vilniaus maršrutais pervežė beveik 7,7 mln. keleivių. Nuo šiol bendrovės Vilniaus bazėje orlaivių parką sudarys 3 modernūs lėktuvai. „Wizz Air“ tęsia įsipareigojimus Lietuvoje ir toliau siūlo aukštos kokybės žemų kainų paslaugas savo keleiviams. 450 000 naujų vietų skrydžiuose prisidės prie Lietuvos aviacijos rinkos ir regione sukurs daugiau nei 35 naujas tiesiogines bei daugiau nei 335 netiesiogines*** darbo vietas. „Wizz Air“ kartu su paskelbtomis penkiomis naujomis kryptimis dabar iš Vilniaus siūlo 24 maršrutus į 14 šalių.

„Džiaugiamės pranešdami apie tolesnę vietos tinklo plėtrą ir naują „Airbus A320ceo“ lėktuvą Vilniaus bazėje. Pradėdami penkias naujas kryptis iš Vilniaus ir dvi iš Talino, suteikiame savo keleiviams galimybes atrasti naujus miestus ir kultūras. Tikime, kad ypač žemos „Wizz Air“ kainos ir puikus maršrutų tinklas suteiks keleiviams dar daugiau galimybių ir prisidės prie vietos turizmo sektoriaus plėtros. „Wizz Air“ komanda laukia tiek jau esamų, tiek naujų keleivių mūsų naujuose aplinkai draugiškuose „Airbus“ orlaiviuose“, – sako „Wizz Air“ vyriausiasis komercijos direktorius George’as Michalopoulas.

Taip pat „Wizz Air“ yra pradėjusi naują higienos reikalavimų erą. Oro linijų bendrovė neseniai paskelbė daugybę patobulintų higienos priemonių, kad užtikrintų savo keleivių ir įgulos sveikatą ir saugumą. Viso skrydžio metu įgulos nariai privalo dėvėti veido kaukes ir pirštines, o keleiviai – veido kaukes. „Wizz Air“ orlaiviai yra reguliariai valomi garais, naudojant antivirusinį tirpalą, taip pat laikomasi griežto kasdienio valymo grafiko – visi oro linijų bendrovės orlaiviai per naktį dezinfekuojami antivirusiniu tirpalu. Keleivių prašoma laikytis vietos sveikatos institucijų nustatytų saugaus fizinio atstumo reikalavimų, jie skatinami užsisakyti paslaugas prieš skrydį internetu (pvz., registruotas bagažas, „WIZZ Priority“, greitoji patikra), kad būtų kiek įmanoma sumažintas fizinis kontaktas oro uoste. Daugiau informacijos apie „Wizz Air“ naujus saugumo reikalavimus galite pamatyti vaizdo įraše čia.

Kryptis

 

Dienos

 

Pradžia

Kainos nuo**

Vilnius - Birmingamas

Antradienis, ketvirtadienis šeštadienis

Spalio 22 d.

24,99  EUR

Vilnius -  Hamburgas

Ketvirtadienis, šeštadienis

Spalio 22 d.

24.99 EUR

Vilnius -  Liverpulis

Antradienis, šeštadienis

Spalio 24 d.

24.99 EUR

Vilnius -  Stokholmo Skavsta

Antradienis, ketvirtadienis šeštadienis

Spalio 22 d.

19.99 EUR

Vilnius -  Trondheimas

Antradienis, šeštadienis

Spalio 24 d.

24.99 EUR

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“, didžiausia pigių skrydžių bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje, valdo 126 „Airbus A320“ ir „A321“ orlaivių parką. Atsidavusių aviacijos profesionalų komanda teikia aukščiausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą, „Wizz Air“ skrydžius finansiniais metais F20, kurie baigėsi 2020 m. kovo 31 d., rinkosi 40 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ). Neseniai oro vežėja pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“. Tai itin vertinamas ir aukštas apdovanojimas, kurį gali gauti oro linijų bendrovė ar asmuo. Šis apdovanojimas įteikiamas asmenims ir organizacijoms, kurios išsiskyrė puikiais rezultatais, naujovėmis ir puikiomis paslaugomis.

*„Wizz Air“ į aplinką išmetamas anglies dioksido kiekis 2019 m. buvo mažiausias iš visų Europos oro linijų bendrovių (57,2 g kilometrui, skaičiuojamam vienam keleiviui).

** Kaina į vieną pusę, įskaitant administravimo mokestį. Į kainą įeina vienas rankinis krepšys (matmenys: 40 × 30 × 20 cm). Kiekvienas kitas registruoto bagažo vienetas apmokestinamas papildomai. Kaina taikoma tik užsakymams, padarytiems wizzair.com ir mobiliojoje programėlėje. Vietų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas.

*** ACI siūlo sukurti 750 darbo vietų kiekvienam milijonui pervežamų keleivių per metus.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020 08 19

Susijusios naujienos

„Austrian Airlines“ pradės skrydžius iš Vilniaus į Vieną
Plačiau
Šią savaitę Vilniaus oro uoste startuoja nauja oro bendrovė: „Swiss“ skraidins iš Vilniaus į Ciurichą
Plačiau
Pristatytas Vilniaus oro uosto viešbučio pastato modernizavimo projektas: ant viešbučio stogo atsiras lėktuvų stebėjimo aikštelė
Plačiau
„Wizz Air“ atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Jerevaną Armėnijoje
Plačiau
Atgal