Leisti

Lietuvoje ir tarptautinėje rinkoje gerai žinomas kavinių tinklas „Caffeine“ duris atvėrė Vilniaus oro uoste. Nuo vakar veiklą pradėjo pirmoji tinklo kavinė Šengeno zonoje, antrąją kavinę ne Šengeno zonoje planuojama atidaryti iki lapkričio pabaigos ir keliaujantiesiems pasiūlyti ne tik platų asortimentą, bet ir malonią skrydžių laukimo patirtį. Dar dvi „Caffeine“ kavines numatoma atidaryti Palangos oro uoste, jų veiklos startas numatomas šių metų pabaigoje.

 

Puikiai atpažįstamas prekės ženklas „Caffeine“ Vilniaus oro uoste stengėsi išlaikyti savo koncepciją, tačiau apsilankiusiesiems personalas pasiūlys ne tik kiek platesnį kavos ir užkandžių asortimentą, bet ir oro uostų keleiviams svarbias paslaugas.

 

Aviacija išgyvena vieną sunkiausių etapų savo istorijoje, tačiau tiek Lietuvos gyventojai, tiek verslas turi jau ne vienos krizės patirtį. Tokie iššūkiai turi savo pradžią ir savo pabaigą. Rinkos lyderiai ir stiprūs prekės ženklai, planuodami daugiau į ateitį, supranta, kad dabar yra puiki proga užsiimti pozicijas vietose, kurios ir vėl turės didelius lankytojų srautus su aukšta perkamąją galia“, - teigia Lietuvos oro uostų komercijos departamento direktorius Justinas Stepšys.

 

Lankytojai Vilniaus oro uosto „Caffeine” ras per 200 skirtingo formato sėdėjimo vietų, kurių didžioji dalis turi unikalų vaizdą pro langą, nukreiptą tiesiai į lėktuvus. Be to, sėdėjimo zonos aprūpintos kištukiniais lizdais ir USB jungtimis, skirtomis pakrauti mobiliuosius įrenginius.

 

Prieš skrydį mėgstantys pasilepinti kavos puodeliu ar užkandžiu, „Caffeine“ siūlomame meniu ras per dvidešimt rūšių skirtingų kavos gėrimų, taip pat salotų, fokačijų, kišų ar „Caffeine“ sūrio pyragų.

 

Primenama, kad Lietuvos oro uostai su kavinių tinklu „Caffeine“ sutartį pasirašė 5 metams. Dar dvi kavinės įsikurs ir Palangos oro uoste, kuriame jau vyksta parengiamieji darbai.

 

Apie Vilniaus oro uostą

 

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2019 m. jie aptarnavo 6,5 mln. keleivių ir 62 tūkst. skrydžių.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020 10 16

Susijusios naujienos

„Austrian Airlines“ pradės skrydžius iš Vilniaus į Vieną
Plačiau
Šią savaitę Vilniaus oro uoste startuoja nauja oro bendrovė: „Swiss“ skraidins iš Vilniaus į Ciurichą
Plačiau
Pristatytas Vilniaus oro uosto viešbučio pastato modernizavimo projektas: ant viešbučio stogo atsiras lėktuvų stebėjimo aikštelė
Plačiau
„Wizz Air“ atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Jerevaną Armėnijoje
Plačiau
Atgal