Leisti

Lietuvos oro uostų duomenimis, 2023 metų balandžio 1-23 dienomis iš ir į Vilniaus oro uostą buvo atlikta 219 užsakomųjų skrydžių Turkijos kryptimi ir aptarnauta beveik 35 tūkst. keleivių, tai yra net 42 proc. daugiau skrydžių ir 54 proc. daugiau keleivių nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Statistika rodo, kad Turkijos populiarumas Lietuvoje lenkia net rekordinius visai aviacijai 2019 metus, o per artimiausią laikotarpį turėtų dar labiau augti.

„Matome, kad šios krypties rezultatai jau yra pranokę net prieš pandemiją buvusį laikotarpį, o šiuo metu dar net nepasiektas planuojamas skrydžių pikas. Daugiausiai užsakomųjų skrydžių į Turkiją kelionių organizatoriai ir oro bendrovės planuoja atlikti gegužės mėnesį. Prognozuojama, kad vien per pirmą gegužės savaitę užsakomųjų reisų į ir iš Turkijos Vilniaus oro uoste skaičius sieks daugiau nei 90, tai yra 13 proc. daugiau nei pernai ir 7 proc. daugiau nei 2019 metais“, - komentuoja Tomas Zitikis, Lietuvos oro uostų maršrutų plėtros vadovas.

Teigiama, kad įprastai Turkijos kryptis pasiekia savo populiarumo piką gegužės ir rugsėjo, spalio mėnesiais, kai klimatas šioje šalyje labiausiai atitinka mūsų keliautojų poreikius.

Primenama, kad nuo balandžio pabaigos Kauno oro uoste į ir iš Antalijos taip pat prasidėjo užsakomieji skrydžiai. Planuojama, kad šiame oro uoste vyks du savaitiniai skrydžiai, kurie bus vykdomi iki aviacijos vasaros sezono pabaigos.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 04 28

Susijusios naujienos

Kauno oro uosto keleivių terminale įrengta nemokama geriamojo vandens stotelė
Plačiau
Ruošiamasi dideliems pokyčiams Kauno oro uoste: pradedamos rinkos konsultacijos su potencialiais rangovais dėl oro uosto plėtros projektų
Plačiau
Kur keliauti lėktuvu rudenį ir žiemą: Lietuvos oro uostuose startavo naujos skrydžių kryptys
Plačiau
Kauno oro uostas tampa „Fluxus“ oro uostu
Plačiau
Atgal