Leisti

Prie Lietuvos oro uostų komandos prisijungė Petras Akstinas. Jau beveik tris dešimtmečius apskaitos ir finansų srityje dirbantis specialistas nuo lapkričio pabaigos pradeda vadovauti Lietuvos oro uostų finansų departamentui.

Prieš prisijungiant prie Lietuvos oro uostų komandos, P. Akstinas vadovaujančias pareigas finansų srityje užėmė naftos produktų prekybos, aviacijos techninės priežiūros ir remonto, žemės ūkio ir kitos specialios paskirties kompanijose.

„Nemažą karjeros dalį dirbau įvairiuose versluose Lietuvoje ir užsienyje, šiame karjeros etape norėčiau prisidėti prie Lietuvos pasiekiamumo oru plėtros ir pačios organizacijos veiklos vystymo. Žinau, kad aviacija yra ta sritis, kuri pasižymi savo dinamika ir globalumu, ši sritis turi daug iššūkių, bet tuo pačiu ir stipriai įtraukia. Kalbant plačiąja prasme, esu pasiruošęs organizuoti efektyvų finansų funkcijos darbą, optimizuoti su tuo susijusius procesus. Matau taip pat nemažai galimybių tam tikrų funkcijų ir procesų skaitmenizavime“, - komentuoja naujasis LTOU finansų vadovas P.Akstinas.

Lietuvos oro uostai primena, kad prisijungus prie organizacijos komandos, darbuotojams suteikiamas papildomų naudų paketas, kuriame ne tik finansinės paskatos už demonstruojamus gerus rezultatus, bet ir mokymai, patogi fizinė darbo ir  įvairovę skatinanti, vertybėmis grįsta aplinka, privatus sveikatos draudimas, papildomos atostogų dienos, vaikų stovyklų kompensavimas.

Su visais Lietuvos oro uostų darbo pasiūlymais galima susipažinti šiame puslapyje https://vienintelistoks.lt

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 11 24
Atgal