Leisti

Rugpjūčio 31 d. oro linijų bendrovė „LOT Polish Airlines“ atnaujins skrydžius tarp Vilniaus ir Londono Sičio oro uosto. Skrydžiai vyks iki 12 kartų per savaitę, keleiviai bus skraidinami moderniais „Embraer 190“ orlaiviais. „LOT Polish Airlines“ keliautojams užtikrina geriausią susisiekimą tarp Lietuvos ir Didžiosios Britanijos. Bilietai – jau prekyboje.

Skrydžius tarp Vilniaus ir Londono Sičio oro uosto tęs „LOT Polish Airlines“, kurie laimėjo Lietuvos Vyriausybės 2018 m. skelbtą viešąjį konkursą, leidžiantį valstybėms remti ypatingos svarbos skrydžius Europos Sąjungos viduje. Skrydžiai tarp Vilniaus ir Londono Sičio prasidėjo 2019 m. gegužės 1-ąją dieną. Maršrutas tapo sėkmingu ir labai populiariu keleivių, keliaujančių tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės, tarpe.

Skrydžiai nuo rugpjūčio 31 dienos bus vykdomi šiuo tvarkaraščiu:

LO271          VNO-LCY 06:30-07:30 P, A, T, K, P, Š.

LO272          LCY-VNO 08:00-12:45 P, A, T, K, P, Š.

LO273          VNO-LCY 17:10-18:10 P, A, T, K, P, S.

LO274          LCY-VNO 18:40-23:25 P, A, T, K, P, S.

„Džiaugiamės galėdami į Vilnių sugrąžinti vieną mėgiamiausių skrydžių – į Londono Sitį. Po itin sudėtingų mėnesių karantine ir praktiškai sustojus kelionėms, mes pastebime didėjantį keleivių poreikį tarptautinėms kelionėms. Reaguodami į didėjančią paklausą, norime vėl pakviesti mūsų keliautojus skristi į, ko gero, patogiausią oro uostą Jungtinėje Karalystėje – Londono Sitį. Atnaujintas maršrutas, tikime, sulauks daug dėmesio ir prisidės prie Lietuvos ir Jungtinės Karalystės dvišalių santykių gerinimo“, - teigia Krzysztofas Moczulskis, „LOT Polish Airlines“ atstovas.

 

Džiugu matyti maršrutą tarp Vilniaus ir Londono Sičio sugrįžtantį į Vilniaus oro uostą. Šis maršrutas yra itin svarbus ne tik mums kaip oro uostui, tačiau ir visai Lietuvos ekonomikai. Skrydžiai tarp Vilniaus ir Londono Sičio gerina susisiekimą, skatina tiesiogines užsienio investicijas bei gilina dvišalius santykius tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės. Šių skrydžių atnaujinimas vėl suteikia naujų keliavimo galimybių mūsų partneriams, visai Lietuvos verslo bendruomenei bei JK gyvenantiems lietuviams“, - teigia Aurimas Stikliūnas, Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas.

Londono Sičio oro uostas (LCY) įsikūręs itin patogioje Londono vietoje, iš kurios galima pasiekti miesto centrą aplenkiant eismo spūstis. Nuo oro uosto iki „Canary Wharf“ verslo centrų ir Sičio – vos 10 km.

Kadangi oro uostas turi sąlyginai trumpą kilimo-tūpimo taką ir jame taikomos ypatingos kilimo ir tūpimo procedūros, tik keletas lėktuvų modelių gali čia vykdyti keleivinius skrydžius. Vienas tokių – „LOT Polish Airlines“ naudojamas „Embraer 190“, talpinantis 106 keleivius trijose klasėse.

Liepos mėnesį „LOT Polish Airlines“ atnaujino dešimtis  tarptautinių skrydžių ir siūlo keleiviams virš 30 atostogų krypčių Europoje, taip pat ir ilgųjų nuotolių skrydžių į Japoniją, Pietų Korėją ir kitas šalis. Be kitų maršrutų, Lenkijos nacionalinis vežėjas jau atnaujino skrydžius iš Varšuvos į Londono Hitrou, Miuncheną, Frankfurtą, Berlyną, Prahą, Hamburgą, Milaną, Ženevą, Belgradą ir Taliną.

Oro linijų bendrovė, siekdama savo keleiviams pasiūlyti patogiausias kelionių planavimo galimybes, taip pat pristatė „Flex Plus“ kainodarą, kuri, be kitų privalumų, leidžia nemokamai pasikeisti kelionės datą (ne vėliau kaip 48 val. iki skrydžio). Ši programa taip pat leidžia atšaukti įsigytus bilietus 24 val. nuo įsigijimo.

Bilietai skrydžiams tarp Vilniaus ir Londono Sičio – jau prekyboje. Juos galite įsigyti „LOT Polish Airlines“ svetainėje bei kelionių organizatorių biuruose.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020 08 07

Susijusios naujienos

„Austrian Airlines“ pradės skrydžius iš Vilniaus į Vieną
Plačiau
Šią savaitę Vilniaus oro uoste startuoja nauja oro bendrovė: „Swiss“ skraidins iš Vilniaus į Ciurichą
Plačiau
Pristatytas Vilniaus oro uosto viešbučio pastato modernizavimo projektas: ant viešbučio stogo atsiras lėktuvų stebėjimo aikštelė
Plačiau
„Wizz Air“ atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Jerevaną Armėnijoje
Plačiau
Atgal