Leisti

Lietuvos oro uostai praneša, kad prie organizacijos aukščiausio lygio vadovų komandos prisijungė ilgametę patirtį aviacijos sektoriuje turintis Darius Vinciūnas, kuris nuo šių metų lapkričio mėnesio užima visų trijų oro uostų operacijų vadovo pareigas.

Prieš prisijungiant prie Lietuvos oro uostų komandos, D.Vinciūnas daugiau nei dešimtmetį dirbo antžeminio aptarnavimo paslaugas teikiančiose kompanijose.

„Tikiuosi, kad mano sukaupta patirtis oro bendrovių antžeminio aptarnavimo srityje prisidės prie įmonės augimo ir plėtros. Pažįstu daugelį su aviacijos veikla susijusių procesų, kurie nuolat vyksta Lietuvos oro uostuose operaciniame lygyje, o dabar, manau, galėsiu savo žiniomis padėti siekti ir kompanijos strateginių tikslų“, - teigia naujasis LTOU operacijų vadovas D.Vinciūnas.

Lietuvos oro uostai primena, kad prisijungus prie organizacijos komandos, darbuotojams suteikiamas papildomų naudų paketas, kuriame ne tik finansinės paskatos už demonstruojamus gerus rezultatus, bet ir mokymai, patogi fizinė darbo ir  įvairovę skatinanti, vertybėmis grįsta aplinka, privatus sveikatos draudimas, papildomos atostogų dienos, vaikų stovyklų kompensavimas. Su visais Lietuvos oro uostų darbo pasiūlymais galima susipažinti šiame puslapyje https://vienintelistoks.lt

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 11 08

Susijusios naujienos

Laukia pokyčiai Vilniaus oro uosto eismo schemoje: nuo 2024 metų pradžios pradedama parkavimo ir eismo schemos rekonstrukcija
Plačiau
Lietuvos oro uostuose startuos saulės elektrinių parkų plėtra: skelbiamas projektavimo paslaugų viešasis pirkimas
Plačiau
Lietuvos oro uostai modernizuoja savo automobilių parką – persės į elektromobilius
Plačiau
Naujovė Vilniaus oro uoste: užsisakyti norimą patiekalą galima dar namie, o atsiimti prieš pat skrydį oro uoste
Plačiau
Atgal