Leisti

Lietuvos oro uostai praneša, kad nuo šios savaitės Kauno oro uosto terminalo išvykimo zonoje (už aviacijos saugumo patikros) pradeda veikti nemokama geriamojo vandens stotelė keleiviams. Stotelė įrengta bendradarbiaujant su šio regiono vandens tiekimo įmone „Giraitės vandenys“.

Teigiama, kad geriamojo vandens stotelės įrengimas oro uoste ne tik sudarys galimybes nemokamai atsigaivinti keleiviams, bet ir mažins plastiko buteliukų naudojimą, skatins aplinkai draugišką vandens vartojimo būdą.

Geriamojo vandens stotelė įrengta strategiškai patogioje vietoje – Kauno oro uosto išvykimo zonoje, už aviacijos saugumo patikros, kur keleiviai praleidžia daugiausiai laiko prieš skrydžius.

Naujosios geriamojo vandens stotelės įrengimas buvo įgyvendintas bendradarbiaujant su bendrove „Giraitės vandenys”, kurios vadovas teigia, jog taip dar vienu būdu yra įprasminamas ilgametis darbas regione.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio projekto ir skatiname visus oro uosto keleivius gerti kokybišką geriamąjį vandenį, nes Lietuva tikrai yra išskirtinė šalis, galinti pasigirti dideliais kokybiško geriamojo vandens ištekliais”, - teigia bendrovės vadovas Andrius Dzevyžis.

Primenama, kad Vilniaus oro uosto keleivių terminale įrengtos ir veikia trys nemokamo geriamojo vandens stotelės.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 04 17

Susijusios naujienos

Turkija gerina rekordus ir lieka populiariausia atostogų kryptimi užsienyje: srautai šiemet lenkia net prieš pandemiją buvusį laikotarpį
Plačiau
Ruošiamasi dideliems pokyčiams Kauno oro uoste: pradedamos rinkos konsultacijos su potencialiais rangovais dėl oro uosto plėtros projektų
Plačiau
Kur keliauti lėktuvu rudenį ir žiemą: Lietuvos oro uostuose startavo naujos skrydžių kryptys
Plačiau
Kauno oro uostas tampa „Fluxus“ oro uostu
Plačiau
Atgal