Leisti

Kauno oro uoste netrukus pradės veikti Airijoje registruotos kompanijos „MAAS Aviation“ orlaivių dažymo įmonė. Naujuose 7 tūkst. kvadratinių metrų angaruose vienu metu bus galima dažyti du orlaivius, o kompanijos ateities planuose – dar vieno angaro statybos.

„Koronaviruso pandemija sumažino skrydžių skaičių, tačiau mes jaučiamės tvirtai ir norime dar labiau sustiprinti savo pozicijas rinkoje. Jau turime 85 proc. užsakymų kitiems metams“, - pristatymo metu teigė „MAAS Aviation“ generalinis direktorius Timas Macdougaldas.

Vadovo teigimu, dažymo procesas vyksta uždaroje patalpoje, todėl į aplinką nepatenka jokios kenksmingos medžiagos ir kvapai. Įmonėje daug dėmesio skiriama šiuolaikinėms technologijoms, vėdinimo įrangai, gaisrinei saugai.

Kompanijos atstovai teigia, kad vienas didžiausių privalumų yra gera geografinė Kauno oro uosto padėtis ir greta veikiančios kitus orlaivių aptarnavimo įmonės: „Ryanair“, „FL Technics“, DOT, „AviaBaltika“, „OS Technics“.

„Visus techninius klausimus bus galima išspręsti vietoje, orlaivių nereikės papildomai skraidinti“, - Kauno oro uosto privalumus vardijo T. Macdougaldas.

Naujoje orlaivių dažykloje planuojama sukurti nuo 50 iki 80 darbo vietų.

„MAAS Aviation“ rinkoje veikia jau 37 metus ir turi savo bazių ne tik Europoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Per metus perdažoma vidutiniškai 300 orlaivių. Pagal savo pajėgumus tai yra antra tokia kompanija pasaulyje.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020 11 12

Susijusios naujienos

Kur keliauti lėktuvu rudenį ir žiemą: Lietuvos oro uostuose startavo naujos skrydžių kryptys
Plačiau
Kauno oro uostas tampa „Fluxus“ oro uostu
Plačiau
Baigti šalia Kauno oro uosto esančios 60 hektarų teritorijos tvarkymo darbai: infrastruktūra pritaikyta verslo įsikūrimui
Plačiau
Iš Lietuvos oro uostų nuo rudens – šeši nauji „Ryanair“ maršrutai
Plačiau
Atgal