Leisti

VĮ Lietuvos oro uostai (LTOU) turi naują valdybos pirmininkę. Ketvirtadienį posėdžiavusi įmonės valdyba valdybos pirmininke išrinko Eglę Čiužaitę.

VĮ Lietuvos oro uostų valdybos pirmininke E. Čiužaitė išrinkta iš esamų valdybos narių. Finansų ir tarptautinio verslo magistrė E. Čiužaitė yra sukaupusi didelę vadovavimo ir tarptautinių įmonių valdymo praktikų diegimo patirtį.

"Džiaugiuosi ir vertinu kolegų suteiktą pasitikėjimą tęsti darbus  Lietuvos oro uostų valdybos pirmininkės rolėje. Esu didelė nuolatinio įmonių vertės didinimo, pokyčių įgyvendinimo bei gerųjų valdymo praktikų taikymo entuziastė. Sukaupta patirtimi aktyviai dalinuosi, dirbdama Lietuvos oro uostų valdyboje. Nors aviacijos sektoriuje dabar sudėtingas ir iššūkių laikotarpis, bet jis suteikia ir naujų galimybių plėtrai, didesniam lankstumui, konkurencingumui bei partnerystėms. Matau, kaip visa Lietuvos oro uostų bendruomenė kasdien stengiasi, kad keliavimo galimybės atsistatytų kuo greičiau, užtikrinant saugumą ir kokybišką aptarnavimą, teikiant informaciją keliaujantiens. Sektoriaus atsigavimo procesas – tarsi maratonas, kurį, tikiu, sėkmingai įveiksime judėdami pirmyn nuosekliai, susitelkę ir kryptingai. Tad ir toliau įgyvendinsime užsibrėžtas strategines kryptis, siekiant ambicingų Lietuvos oro uostų tikslų", - teigia naujoji valdybos pirmininkė Eglė Čiužaitė. 

Šiuo metu LOU valdyboje yra trys nariai, vyksta dar dviejų narių atranka.

Naujas įmonės valdybos pirmininkas buvo renkamas vasario 1 d. atsistatydinus Arijandui Šliupui. Jo narystė įmonės valdyboje baigėsi vasario 5 d.

 

LOU valdo tris tarptautinius oro uostus – Vilniaus, Kauno bei Palangos – ir vysto koordinuotą jų veiklą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 02 25

Susijusios naujienos

Kauno oro uoste plečiamas elektromobilių įkrovos stotelių tinklas
Plačiau
Vasaros pradžios Lietuvos oro uostų statistika dėl atšaukiamų skrydžių – didesnių iššūkių nekyla, situacija panaši į 2019 metus
Plačiau
Valstybės įmonės Lietuvos oro uostų teisinės formos keitimo į akcinę bendrovę terminas atidedamas
Plačiau
Lietuvos oro uostams laikinai vadovaus Aurimas Stikliūnas
Plačiau
Atgal