Leisti

„Aviacija visuomet sujungia ypatingus žmones“ – tai tapo pagrindine idėja, su kuria Lietuvos oro uostai pradeda darbdavio įvaizdžio kampaniją, kuria siekia pritraukti darbuotojų Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Vien per artimiausius mėnesius apie 40 naujų komandos narių planuojantys samdyti Lietuvos oro uostai kampanijoje labiausiai akcentuoja išskirtinumą, kuris orientuotas į čia dirbančius žmones ir unikalią patirtį. Vienijančia kampanijos ašimi „Vienintelis toks“ pabrėžiamas paties darbo aviacijoje bei patirties oro uostuose išskirtinumas, taip pat - kad kiekvienas šią darbovietę pasirinkęs žmogus yra vienintelis toks.

„Planuodami kampaniją pirmiausia ieškojome, kas galėtų tapti bendru vardikliu, kuris vienytų esamus ir būsimus kolegas - žmones, kurie pasirinko darbą būtent oro uostuose. Juo labai natūraliai tapo išskirtinumas, kuris susijęs su įvairiomis naudomis darbuotojams. Esame visai šaliai strategiškai svarbi organizacija, tad čia prisidėsite prie vienintelių tokių projektų įgyvendinimo. Čia patirsite aviacinę romantiką stebėdami kylančius ir besileidžiančius lėktuvus - sunku paneigti, kad kitame darbe tokio vaizdo pro langą kasdien nerasite. Sąrašas nėra baigtinis, o kampanijos pagrindine ašimi yra jos herojai - mūsų darbuotojai“, - apie kampanijos idėją ir konceptą pasakoja Lietuvos oro uostų personalo vadovė Danguolė Armanavičiūtė.

Dar metų pradžioje pirmąsias iniciatyvas pradėję vidinės komunikacijos kanalais, nuo šios savaitės Lietuvos oro uostai startuoja su aktyvesne išorine darbdavio įvaizdžio kampanija. Ji bus matoma socialinių tinklų įrašuose, taip pat internete, planuojami ir netradiciniai kūrybiniai sprendimai – oro uostų veikla bus pristatoma netikėtose miesto vietose.

Kūrybinę idėją sukūrė agentūra „Clinic 212“, adaptacijas parengė integruotos komunikacijos agentūra „Milk Agency“, o reklamos kampanijos planavimo partneriu tapo „BPN Intense“.

„Kampaniją pradėjome įmonės viduje - pasakojome komandai apie neįprastus talentus turinčius kolegas, taip realiais pavyzdžiais parodydami, kad aviacija iš tiesų sujungia ypatingus žmones, tai nėra vien šūkis. Kolegos noriai įsitraukė į projektą, dalinosi savo įdomiais hobiais, o iš jų vėliau gimė netikėti projektai. Pavyzdžiui, kartu su Vilniaus aviacijos saugumo pamainos vadovu Olegu Klimenko išskirtinai išlydėjome Lietuvos atstovę Monika Liu į Eurovizijos dainų konkursą, surengdami muzikinį pasirodymą. Tai buvo maloni staigmena ne tik pačiai atlikėjai ir oro uoste buvusiems keleiviams, bet ir mums - Olego kolegoms, kurie nežinojo apie jo aistrą muzikai. Džiaugiamės, kad tokių išskirtinių kolegų istorijų - ne viena“, - pasakojo D. Armanavičiūtė.

Personalo vadovė tegia, kad aviacijos išskirtinumas ir tai, kad ši veikla įtraukia - faktas. Anot D.Armanavičiūtės, per pirmąjį šių metu pusmetį į įmonę sugrįžo penki buvę darbuotojai, kurių argumentai dėl pasirinkimo grįžti - visi susiję su organizacijos išskirtinumu.

„Tai, kad oro uostai yra itin svarbi organizacija visai Lietuvai, jos ekonomikai, įvaizdžiui kitose šalyse bei rinkose, yra ne tik mūsų išskirtinumas, bet ryškus privalumas daugeliui ateinančių dirbti į mūsų komandą. Taigi aktyvesniais kampanijos veiksmais siekiame pritraukti naujų darbuotojų, kurie ne tik norėtų įgyti neeilinės patirties, bet ir prisidėti prie ambicingų Lietuvos oro uostų tikslų – dar labiau priartinti pasaulį prie Lietuvos ir atversti naują organizacijos istorijos puslapį, pasiekiant 10 milijonų keleivių per metus“, - sako Lietuvos oro uostų personalo vadovė.

Jos teigimu, šiuo metu Lietuvos oro uostai gyvena itin aktyvaus laikotarpio sąlygomis - aviacijai ne tik vijantis, bet kai kur net viršijant priešpandeminius rodiklius, natūraliai kyla didelis poreikis papildomiems darbuotojams.

„Ateinančių metų, o ir ilgalaikiai tikslai ambicingi, be to, vyksta ir reikšmingi vidiniai įmonės pokyčiai, kurie reiškia dar daugiau lankstumo, greičio ir šiuolaikiškos darbo aplinkos. Iš tiesų oro uostai yra lyg miestai miestuose, kuriuose reikia labai skirtingų kompetencijų. Šiuo metu ieškome įvairių specialistų: nuo aviacijos saugumo specialistų, inžinierių, pardavimų projektų vadovų, IT specialistų iki buhalterių ar teisininkų, be to, numatyta ir kitų naujų pozicijų, tad kviečiame sekti mūsų naujienas”, - teigia D. Armanavičiūtė.

Visos atviros Lietuvos oro uostų darbo pozicijas skelbiamos naujame įmonės karjeros puslapyje: www.vienintelistoks.lt

Paskutinė atnaujinimo data: 2022 07 05

Susijusios naujienos

Laukia pokyčiai Vilniaus oro uosto eismo schemoje: nuo 2024 metų pradžios pradedama parkavimo ir eismo schemos rekonstrukcija
Plačiau
Lietuvos oro uostuose startuos saulės elektrinių parkų plėtra: skelbiamas projektavimo paslaugų viešasis pirkimas
Plačiau
Lietuvos oro uostai modernizuoja savo automobilių parką – persės į elektromobilius
Plačiau
Naujovė Vilniaus oro uoste: užsisakyti norimą patiekalą galima dar namie, o atsiimti prieš pat skrydį oro uoste
Plačiau
Atgal