Leisti

Priešais Kauno oro uosto keleivių terminalą oficialiai atidarytas antrasis viešbučio „Air Hotel“ korpusas, teigiama, kad investicijos į jį siekia daugiau nei 3 mln. eurų. Keliautojams ir ne tik siūloma beveik šimtas komfortiškų, naujai įrengtų kambarių, bet ir konferencijų bei susitikimų salės nuomai, viešbutyje veikia savitarnos (angl.: „self check-in“) stotelės, teikiamos visos būtinos viešnagės paslaugos.

„Džiaugiamės, kad augant keleivių srautams Kauno oro uoste, vyksta ir jiems svarbių paslaugų plėtra: praėjusiais metais veiklą terminale pradėjo naujos maitinimo įstaigos, šiemet – atsinaujino ir išsiplėtė viešbutis. Visa tai prisideda prie dar geresnės keliaujančiųjų patirties. Mūsų duomenys rodo, kad daugiau nei pusė Lietuvoje gyvenančių Kauno oro uosto keleivių skrydžiui atvyksta iš kitų miestų, todėl apgyvendinimo paslaugų pasirinkimo galimybė greta oro vartų – labai svarbi“, – komentavo Lietuvos oro uostų Komercijos departamento vadovė Gintarė Norvilaitė – Tautevičė.

Didžiausias „Air Hotel“ išskirtinumas – jo vieta: viešbutis įsikūręs vos 50 metrų nuo Kauno oro uosto keleivių terminalo. Čia apsistoti pageidaujantys svečiai gali rinktis dviviečius, triviečius, šeimyninius ar asmenims su negalia pritaikytus kambarius, galinčius turėti ir virtuvėlę, o kiekvienas numeris – atviras atvykusiems tiek su mažais vaikais, tiek su augintiniais.

„Viešbutis greta oro vartų – tai strategiškai būtinas objektas, sukuriantis pridėtinės vertės komfortą visoje keleivio logistikoje. Tokia apgyvendinimo paslauga ne tik leidžia sutaupyti brangaus laiko, dabar vaidinančio ypatingą vaidmenį kiekvieno gyvenime, bet ir užkerta kelią vėlavimo į ankstyvą skrydį rizikai bei užtikrina kokybišką poilsį vėlyvai nusileidus po, galbūt, ilgos, varginančios kelionės“ – kalbėjo viešbučio „Air Hotel“ valdytoja Evelina Karalevičienė.

Viešbučio atstovai teigia, kad antrojo korpuso atidarymas – tik planuojamos plėtros pusiaukelė.  Žadama, kad ateityje laukiantis trečiasis augimo etapas bus dar įspūdingesnis, tad įdiegti komforto sprendimai užtikrins ir dar didesnį patogumą visiems keliautojams bei oro uoste veikiančių įmonių svečiams.

Paskutinė atnaujinimo data: 2024 06 03
Atgal