Leisti

Oro uostuose įgyvendiname tiek infrastruktūros plėtros (statybos), rekonstrukcijos projektus, tiek informacinių technologijų (IT) projektus, orientuotus į veiklos optimizavimą ir skaitmenizavimą.

  • Projektų valdymo skyrius, kuris rengia ir įgyvendina strateginių objektų – oro uostų – infrastruktūros plėtros ir rekonstrukcijos planus, organizuoja nekilnojamojo turto ir teritorijų planavimo bei projektavimo darbus, koordinuoja reikiamų dokumentų įregistravimą, rengia investicinius projektus ir koordinuoja jų įgyvendinimą.
  • Technologijų vystymo skyrius, kuris analizuoja organizacijos veiklos procesus, teikia pasiūlymus, kaip juos optimizuoti ir skaitmenizuoti, formuoja įmonėje esančių technologijų, programinės įrangos ir aplikacijų diegimo, vystymo ir plėtros principus, inicijuoja ir įgyvendina IT projektus, orientuotus į veiklos efektyvumą, skaitmenizavimą ir modernizavimą.
  • Technologijų palaikymo skyrius, kuris rūpinasi IT sistemų (techninės ir programinės įrangos), telekomunikacijų, ryšių įrangos ir priemonių diegimo bei technologijų palaikymu, užtikrina ryšių ir informacinių sistemų diegimą, atnaujinimą, funkcionavimą ir nepertraukiamą darbą.

Šiuose skyriuose dirba kolegos, kurie atsakingi už projektų / sričių valdymą visų padalinių mastu: Vilniuje, Kaune ir Palangoje.

Šiuo metu komandoje turime 12 projektų vadovų, sistemų administratorius ir technologijų palaikymo specialistą.

Norėtum dirbti vienoje iš šių sričių?

Prisijunk prie mūsų komandos!

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 08 09
Atgal