Leisti

Lietuvos oro uostai modernizuoja savo veiklą: daugiau dėmesio, paslaugų ir patogumų siūlo keliaujantiesiems, lankstesnę paslaugų pasiūlą ir daugiau galimybių - verslo partneriams.

Oro uoste siekiame kurti aktyvią, kosmopolitišką veiklos atmosferą, pritraukti daugiau naujų partnerių, pasiūlant jiems gausų pasirinkimą įvairiai veiklai tinkamų patalpų ir gerą aptarnavimą.

Oro uostas yra ko gero vienintelė vieta Lietuvoje, kur vienoje vietoje galima sutikti tiek verslo ir politikos atstovus, tiek keliaujančius ir atostogaujančius užsienyje Lietuvos gyventojus bei svečius iš užsienio.

Valstybė į šį objektą investuoja kaip į svarbų strateginį objektą ir šalies reprezentacinę vietą, Lietuvos vartus į pasaulį bei pasaulio vartus į Lietuvą. Tačiau ši erdvė kol kas toli gražu nėra išnaudojusi visų savo galimybių. Dabar palankiausias momentas prisijungti prie ambicingų oro uosto veiklos plėtros planų.

Oro uosto teritorija – puiki erdvė logistikos centrui įsikurti. Čia susikerta svarbiausios krovinių gabenimo trasos: oro transportas, artimas susisiekimas su tarptautiniu IXB automobilių transporto koridoriumi (rytiniu miesto apvažiavimu), geležinkelis.

Dėl patalpų nuomos oro uostuose kreipkitės:

Vilniaus oro uostas Kauno oro uostas Palangos oro uostas

Eglė Kiekšienė
Pardavimų skyriaus vadovė

Tel: +370 5 273 9354
Mob.:+ 370 620 22809

El.paštas

Jūratė Žvinklytė
Pardavimo vadovė


Mob.: +370 612 93990

El.paštas j.zvinklyte@ltou.lt

Marius Naraveckas
Pardavimo vadovas
 

Mob.: +370 615 22086

El.paštas: m.naraveckas@ltou.lt

Paskutinė atnaujinimo data: 2020 08 07
Atgal