Leisti
Vilniaus oro uosto konferencijų centras

Vilniaus oro uosto (VNO) Konferencijų centras – tai moderni 520 kv. m. erdvė renginiams, siūlanti mūsų svečiams unikalų vaizdą į šiaurinį Vilniaus oro uosto peroną. Renginių metu pro didžiulius Konferencijų centro langus galėsite stebėti įspūdingai kylančius ir besileidžiančius lėktuvus ir iš arti pamatyti visas oro uoste vykstančias operacijas.

Moderniai įrengta erdvė gali būti transformuojama ir suskirstyta skirtingais būdais pagal kliento poreikį, pavyzdžiui:

 • Teatro stiliumi – 300 vietų
 • Teatro stiliumi – 170 vietų
  (atskiriant pusę salės)
 • Banketas ar iškilminga vakarienė – 200 vietų

Konferencijų centre greta didelių langų su vaizdu į peroną taip pat įrengta „Lounge“ tipo poilsio zona, kurioje labai malonu atsikvėpti.

Svarstote čia organizuoti savo renginį? Susisiekime

Agota Marčiulevičiūtė Pardavimo vadovė
+370 610 16 033

Arba užpildykite UŽKLAUSOS FORMĄ*.

*Prieš pildant ir siunčiant užklausą, rekomenduojame pasitikslinti VNO Konferencijų centro užimtumą kalendoriuje, esančiame žemiau. 

VNO Konferencijų centro užimtumo kalendorius

Taip pat pasirūpinome, kad savo renginiuose galėtumėte naudotis moderniausiomis vaizdo, garso ir apšvietimo technologijomis ir mėgautis patogiu jų valdymu.

Planuodami apšvietimą, galvojome apie tai, kad jis puikiai tiktų tiek formaliam renginiui - konferencijai, pristatymui, pranešimui, tiek vakarinei renginio daliai – vakarienei, furšetui, banketui, kokteilių vakarui, šokių konkursui ar albumo pristatymui. Konferencijų centro apšvietimą yra paprasta valdyti naudojantis planšetiniu kompiuteriu, kuriame įdiegtos programos patogiam valdymui. Iš viso konferencijų salėje sumontuoti net 62 specialaus apšvietimo technikos vienetai.

Renginio metu pasiūlysime naudotis dvejais lazeriniais Epson „Full HD“ projektoriais, kurie gali būti panaudoti priklausomai nuo to kaip yra suplanuotas renginys. Nepriekaištingą garso kokybę užtikrins profesionalios serijos JBL garsiakalbiai, kuriuos papildo galingesnės IG3T garso kolonėlės bei žemų dažnių kolonėlės. Visa garso sistema pritaikyta taip, kad ją valdyti būtų paprasta ir patogu kiekvienam.

Konferencijų centre yra įrengta patogi erdvė, skirta maisto tiekėjams, kurioje jūsų pasirinktas tiekėjas galės patogiai pasiruošti atvykstamosioms kavos pertraukoms, pietums ar vakarienei.

Be šių privalumų, Konferencijų centro svečiams pasiūlysime ir kitus, kurie yra įtraukti į Konferencijų centro salės nuomos kainą:

 • Aštuoniolika automobilių parkavimo vietų renginio metu
 • Visa reikalinga multimedijos įranga jūsų pranešimams
 • Wi-Fi bevielio interneto prieiga
 • Reikalingi baldai (stalai ir kėdės)
 • Oro kondicionavimo sistema
 • Patogi patalpa, skirta sinchroniniam vertimui atlikti
 • Rūbinė

 

Apie konferencijų centrą:

Apžiūrėkite Konferencijų centrą interaktyviame 3D žemėlapyje!


KONTAKTAI

Agota Marčiulevičiūtė Pardavimo vadovė
+370 610 16 033

Arba galite užpildyti UŽKLAUSOS FORMĄ.

Pasižvalgykite, kokius renginius čia organizuoja kiti:

  konferencijucentrasvno
  konferenciju_centras_vno

 

[[#ex]]

Kaip mus rasti?

Rodūnios kl. 2B, Vilnius, 02189 Vilniaus m. sav.

[[#ex]]

Paskutinė atnaujinimo data: 2024 07 16
Atgal