Leisti

Visi trys Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai yra išskirtinės ir vienintelės tokios erdvės Lietuvoje. Kiekvieną minutę čia vyksta šimtai nesustabdomų procesų. Kyla ir leidžiasi lėktuvai, išskrenda ir sugrįžta įvairių tautybių keleiviai, dalijasi ką tik patirtais, dar aviacinio kuro kvapu dvelkiančiais įspūdžiais.

VĮ Lietuvos oro uostai atviri ne tik keliaujantiems. Unikalias erdves atveriame verslo partneriams: reginių organizatoriams, kino ar fotosesijų kūrėjams, kitų projektų sumanytojams.

Siekdami sklandaus bendradarbiavimo, kiekvieną jūsų renginio ar filmavimo idėją vertiname individualiai, kartu su Jumis ieškome palankiausių sprendimų, kad galiojančios oro uostų saugumo taisyklės nevaržytų Jūsų komandos darbo.

Minimalūs 1 val. komercinio filmavimo ar fotografavimo įkainiai Vilniaus oro uostas Kauno oro uostas Palangos oro uostas
Nekontroliuojamoje zonoje (keleivių atvykimo ir išvykimo terminalų bendrose salėse, oro uosto prieigose) Nuo 100 EUR be PVM Nuo 50 EUR be PVM Nuo 30 EUR be PVM

 

Susisiekime:

Vilniaus oro uostas

Beatričė Paškevičiūtė

Pardavimo vadovė

El. paštas:

Tel.: +370 628 74 885

Kauno oro uostas

Monika Simonaitė

Pardavimo vadovė

El. paštas: 

Tel.: +370 614 36 286

Palangos oro uostas

Marius Naraveckas

Pardavimo vadovas

El. paštas: m.naraveckas@ltou.lt

Tel.: +370 615 22 086

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 02 15
Atgal