Leisti
Konferencijų centras

Naujasis Vilniaus oro uosto Konferencijų centras – tai moderni 520 kv. m. erdvė renginiams, siūlanti mūsų svečiams unikalų vaizdą į šiaurinį Vilniaus oro uosto peroną. Renginių metu pro didžiulius Konferencijų centro langus galėsite stebėti įspūdingai kylančius ir besileidžiančius lėktuvus ir iš arti pamatyti visas oro uoste vykstančias operacijas.

Moderniai įrengta erdvė gali būti transformuojama ir suskirstyta skirtingais būdais pagal kliento poreikį, pavyzdžiui:

 • Teatro stiliumi – 300 vietų
 • Teatro stiliumi – 170 vietų
  (atskiriant pusę salės)
 • Banketas ar iškilminga vakarienė – 200 vietų

Konferencijų centre greta didelių langų su vaizdu į peroną taip pat įrengta „Lounge“ tipo poilsio zona, kurioje labai malonu atsikvėpti.

Taip pat pasirūpinome, kad savo renginiuose galėtumėte naudotis moderniausiomis vaizdo, garso ir apšvietimo technologijomis ir mėgautis patogiu jų valdymu.

Planuodami apšvietimą, galvojome apie tai, kad jis puikiai tiktų tiek formaliam renginiui - konferencijai, pristatymui, pranešimui, tiek vakarinei renginio daliai – vakarienei, furšetui, banketui, kokteilių vakarui, šokių konkursui ar albumo pristatymui. Konferencijų centro apšvietimą yra paprasta valdyti naudojantis planšetiniu kompiuteriu, kuriame įdiegtos programos patogiam valdymui. Iš viso konferencijų salėje sumontuoti net 62 specialaus apšvietimo technikos vienetai.

Renginio metu pasiūlysime naudotis dvejais lazeriniais Epson „Full HD“ projektoriais, kurie gali būti panaudoti priklausomai nuo to kaip yra suplanuotas renginys. Nepriekaištingą garso kokybę užtikrins profesionalios serijos JBL garsiakalbiai, kuriuos papildo galingesnės IG3T garso kolonėlės bei žemų dažnių kolonėlės. Visa garso sistema pritaikyta taip, kad ją valdyti būtų paprasta ir patogu kiekvienam.

Konferencijų centre yra įrengta patogi erdvė, skirta maisto tiekėjams, kurioje jūsų pasirinktas tiekėjas galės patogiai pasiruošti atvykstamosioms kavos pertraukoms, pietums ar vakarienei.

Be šių privalumų, Konferencijų centro svečiams pasiūlysime ir kitus, kurie yra įtraukti į Konferencijų centro salės nuomos kainą:

 • Aštuoniolika automobilių parkavimo vietų renginio metu
 • Visa reikalinga multimedijos įranga jūsų pranešimams
 • Wi-Fi bevielio interneto prieiga
 • Reikalingi baldai (stalai ir kėdės)
 • Oro kondicionavimo sistema
 • Patogi patalpa, skirta sinchroniniam vertimui atlikti
 • Rūbinė

 


SUSISIEKIME 

Beatričė Paškevičiūtė

Pardavimo vadovė
b.paskeviciute@ltou.lt +370 6287 4885  
Paskutinė atnaujinimo data: 2020 08 07
Atgal